• طلاي واقعي وقت شماست

    روزانه چقدر از وقت خود را براي چيدن و برچيدن طلاهاي داخل ويترين به هدر مي دهيد.آيا ميدانيد طلاي واقعي وقت شماست؟آن را بيهوده خرج نكنيد. Read More
  • 1
Text Size

گاوصندوق آسانسوری گنج پاد سارقان طلا فروشی را ناکام گذاشت

توضیحات مربوط به سرقت نافرجام از طلافروشی مجهز به گاوصندوق آسانسوری گنج پاد

سارقان حرفه ای که نقشه سرقت از یک طلافروشی را کشیده بودند با استفاده از فرصت تعطیلات روز 13 فروردین با به کارگیری ابزار و ادوات کامل عملیات خود را آغاز کردند.آنها ابتدا در دیوار پشتی طلافروشی که 70 سانتیمتر ضخامت داشت حفره بزرگی را ایجاد کردند و پس از ورود به فروشگاه، سیستمهای امنیتی و دوربینهای مداربسته طلافروشی را از کار انداختند.

سپس به سراغ گاوصندوق آسانسوری گنج پاد رفتند تا بتوانند به داخل آن نفوذ کنند. تلاش آنها برای اینکه بتوانند درب گاوصندوق را باز کنند نتیجه ای در بر نداشت.سپس به کمک ابزار های برشی اقدام به تلاش برای بریدن دیوارهای گاوصندوق آسانسوری گنج پاد نمودند.پس از تقلای بسیار و مصرف چندین صفحه فرز با مارکهای مختلف موفق به برداشتن لایه اول دیواره گاوصندوق آسانسوری گنج پاد نشدند و بدون اینکه بتوانند حتی گرمی از طلاهای فروشگاه را به سرقت ببرند ناچار به ترک محل شدند.

با توجه به خساراتی که سارقان به گاوصندوق آسانسوری گنج پاد وارد کرده بودند درب گاوصندوق توسط صاحب طلافروشی نیز قابلیت بازگشایی نداشت.پس از تماس با گنج پاد بلافاصله نماینده ای از طرف این شرکت به محل اعزام شد تا نسبت به تعمیر و بازگشایی گاوصندوق آسانسوری  اقدامات لازم را انجام گیرد.

نهایتا در حضور مامورین محترم اداره آگاهی و مالک طلافروشی درب گاوصندوق آسانسوری گنج پاد باز شد و خوشبختانه هیچ خسارتی به طلاهای موجود در گاوصندوق آسانسوری گنج پاد وارد نشده بود.

ویدئویی که از لحظه اولین بازگشایی گاوصندوق آسانسوری گنج پاد بعد از سرقت ناتمام  سارقان تهیه شده بود به همراه مصاحبه با مالک طلافروشی در اختیار شما قرار میگیرد.

لازم به ذکر است که طراحی گاوصندوق آسانسوری گنج پاد به نحوی است که حتی با برش لایه فولادی بیرونی گاوصندوق آسانسوری گنج پاد نیز امکان جداسازی آن وجود ندارد و سارقان امکان نفوذ به لایه های درونی گاوصندوق آسانسوری گنج پاد را نخواهند داشت.

طلای واقعی وقت شماست

روزانه چقدر از وقت خود را برای چیدن و برچیدن طلاهای داخل ویترین به هدر می دهید؟
آیا میدانید طلای واقعی وقت شماست؟
آن را بیهوده خرج نكنید.
 

آيا ميدانيد چقدر از وقت شما صرف چيدن ويترين ميشود؟

 

آیا میدانید چطور میتوان ویترین یك فروشگاه طلا را در عرض یك دقیقه برپا كرد؟

آیا میدانید چطور میتوان در عرض یك دقیقه كل محتوای ویترین را در گاوصندوق قرار داد؟

پيشنهاد  ويژه

 
image
ما براي اولين ها طرح ويژه اي داريم

مشترياني كه بعنوان اولين نفر در شهر و يا استان خود گاوصندوق هاي ويتريني آسانسوري شركت گنج پاد را سفارش دهند از تخفيف ويژه ما بعنوان اولين ها برخوردار خواهند شد.

ما هم اكنون در بسياري از شهر ها و استانها گاوصندوق هاي آسانسوري را نصب كرده ايم .اين طرح ويژه كساني است كه در استان و يا شهر آنها گاوصندوق هاي ما نصب نشده باشد.

اطلاعات بیشتر

گاوصندوق ويتريني چيست؟

3d design of security showcase

گالري عكس محصولات

گالري عكس محصولات گنج پاد

ويدئوي محصولات

ganjpad-video-gallery